10 رفتار کارآفرینان پیشتازپرینت خبر

تحقیقات نشان می دهد کارآفرینان رفتارهای متفاوتی نسبت به سایرین دارند. در اینجا 10 رفتار کارآفرینان پیشتاز بیان شده است.

1.آنها برای روزشان از قبل برنامه دارند

در کسب و کار، بسیار اتفاق می افتد که اولویت های دیگران وقت شما را می گیرند. تماس های تلفنی، ایمیل ها، جلسات. چنین برنامه هایی پایانی ندارند. کارآفرینان پیشتاز وقتشان را قبل از آنکه به هدر برود برنامه ریزی می کنند.

2.آنها دائما به دنبال فرصت ها هستند

یک کارآفرین موفق می داند که ممکن است کسب و کار فعلی وی دستخوش تغییرات و حتی افول شود. او همواره به دنبال راه ها و روش های دیگر و بهتر است.

3.خودشان را در موقعیت ارائه خدمت قرار می دهند.

یک کارآفرین پیشتاز موفقیت خود را در گرو رضایت واقعی مشتری می بیند. مهم نیست موضوع کار شما چیست، شما در هر کاری مشغول باشید باز هم ارائه خدماتی که مشتری را راضی می کند بسیار اهمیت دارد.

4.آنها اهداف مشخص و واضح انتخاب می کنند.

انتخاب اهداف واضح به شما کمک می کند که از همواره مسیر مشخصی داشته باشید و از هدف دور نشوید. همواره اهداف خود را به سه شکل بلند مدت کوتاه مدت و میان مدت انتخاب کنید.

5.آنها ریسک های حساب شده انجام می دهند.

کارآفرینان پیشتاز همواره از ریسک هایی که می خواهند اتخاذ کنند، پیش بینی و بینشی دارند، آنها حساب می کنند که تحت شرایط مختلف و محتمل چه اتفاقای خواهد افتاد و برای اتفاقات مختلف سعی می کنند برنامه ریزی داشته باشند.

6.نقاط ضعف و قدرت خود را به خوبی می شناسند.

کارآفرینان پیشتاز با خودشان صادق هستند. آنها به طور کامل می دانند چه دارند و چه ندارند. این موضوع به خوبی به آنها کمک می کند که افرادی را که لازم است به گروه خود اضافه کنند، بدانند اصلا باید در چه زمینه ای فعالیت کنند.

7.آنها به صورت گروهی کار می کنند.

افراد ناموفق عموماٌ از کار گروهی گریزان هستند. برای موفقیت باید چشم های کارافرین برای پیدا کردن افراد مناسب که می توانند در قالب یک گروه به کار کمک کنند باز باشد.

8.آنها همواره می آموزند.

یک کارآفرین پیشتاز می داند که درباره هر چیزی به اندازه کافی نمی داند. هیچ وقت آنقدر خودتان را مشغول نکنید که برای تحقیق و مطالعه وقت نداشته باشید.

9.آنها ورزش و تغذیه مناسب دارند

این نکته در ظاهر دیده نمی شود. برای اینکه یک کارآفرین پیشتاز و موفق باشید باید ورزش و تغذیه توجه کنید.

10.آنها فعالیت ها و اولویت های روزانه خود را همواره بررسی می کنند.

کارآفرینان موفق می دانند که هر روزی که می گذرد آینده آنها را می سازد. آنها اجازه نمی دهند تجربیات روزانه از دست آنها خارج شده یا مغفول بماند. این بهترین راه برای ماندن در مسیر صحیح است.

ترجمه: جواد هنرور

منبع: www.entrepreneur.com


تاریخ ایجاد : دوشنبه - 20 مهر 1394

facebooktwitterfacebook
  • معصومه هاشمی

    مختصر و مفید بود. ممنون


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد . بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند . *