گزارش ها

 • ارزیابی اصفهان

  vnvnv

  دوشنبه - 29 بهمن 1397 مشاهده
 • بازاریابی کارآفرینانه، برگ برنده رقابت

  اهمیت کارآفرینی و کارآفرینان به‌خوبی مشخص است. کارآفرینان قهرمانان دوران رکود هستند و توانایی آنها در ایجاد و رشد یک کسب‌وکار در محیط پر چالش کسب‌وکارها برای جامعه پر اهمیت است. ...

  دوشنبه - 21 تیر 1395 مشاهده
 • بهبود محیط کسب و کار راه خروج از بن بست رکود و بیکاری

  کاهش رشد اقتصادی و ظهور حالت بحران پایدار ناشی از آن در علم اقتصاد به رکود اقتصادی معنا ‌می‌شود. رشد اقتصادی بسیار آهسته و یا منفی، بیکاری فزاینده، کاهش قیمت سهام و مسکن، نااطمینانی بازار و کاهش سرمایه‌گذاری و افزایش قروض دولتی از عوامل کلیدی موثر در این شرایط هستند.

  یکشنبه - 13 تیر 1395 مشاهده
 • مروری بر استراتژی مایکروسافت در تصاحب لینکدین

  ادغام و تملیک از راهبردهای مورد توجه دنیای کسب و کار است که اخیرا در مقیاس محلی و بین‌المللی نمونه‌های بارزی از آن دیده می‌شود. خرید شرکت لینکدین توسط مایکروسافت در روزهای اخیر با قیمت 2/ 26 میلیارد دلار یکی از مثال‌های بارز و جنجالی تملیک است...

  یکشنبه - 13 تیر 1395 مشاهده
 • واژه‌هایی که دل رئیستان را نرم می‌کند

  استفاده از واژه «توانستن» نشان‌دهنده ممکن بودن است، برخلاف واژه‌هایی مانند نخواهد شد یا هرگز. این واژه کمک می‌کند مکالمه به سمت مثبتی پیش برود و به شما امکان می‌دهد نتایج آینده را بررسی کنید. برای مثال، «من می‌توانم بیشتر کار کنم، اما ترجیح می‌دهم موعد تحویل کارها انعطاف‌پذیرتر باشد.»...

  پنجشنبه - 3 تیر 1395 مشاهده
 • رهبري به وسيله گوش كردن

  بررسي هاي به عمل آمده در مورد سنجش فعاليت مديران در روز هاي كاري ، به گونه اي شگفت آور نشان مي دهد كه رهبران بيش از نيمي از زمان خود را به گوش دادن سخنان ديگران اختصاص مي دهند. در مصاحبه ها آن ها به سخنان متقاضيان گوش مي دهند؛ در ملاقات ها، آنها به گزارش ها و بحث ها گوش مي دهندكه ببينند در بورس در مورد شركت آنها چه مي گويند.

  یکشنبه - 27 دی 1394 مشاهده
 • 10 دلیل جزیی برای عدم موفقیت در جذب مشتریان یا دستیابی به شغل

  دلایل این که شرکت ها و افراد به خدمت پذیرفته نمی شوند، به میزان قابل توجهی مشابه است. دلایل عمده ای مانند عدم احراز شرایط یا ارائه قیمت خارج از محدوده مورد نظر، دلایل واضح و بدیهی هستند که معمولا به راحتی و به سرعت حل و فصل می شوند و بنابراین نیازی نیست در اینجا به انها بپردازیم.

  سه شنبه - 8 دی 1394 مشاهده
 • 5 راهنمایی یک پسر 11 ساله برای والدین کارآفرین

  بچه‌های شما می‌توانند با مشغله‌ی شما کنار بیایند اما با نبودن شما، نه. کارآفرینی والدین بدون چالش نمی‌باشد. اما راه‌هایی برای ایجاد تعادل میان والدین خوب بودن و صاحب کسب و کار موفق بودن، وجود دارد.

  جمعه - 4 دی 1394 مشاهده
 • پنج گام در ساختن برند شخصی شما

  برند شخصی شما معرف نگرش شما به دنیاست که ممکــن است برای دیـگران جـذاب و جالب نبـاشد.اگر دیگران شناختی صحـیـح از شـما و فضـای فـکری شما داشته باشند میتوانید آنها را به حرفه و فعالیت خود علاقمند سازید.

  دوشنبه - 30 آذر 1394 مشاهده
 • چگونه برای شروع مدرسه ها، بین کار و زندگی خود تعادل ایجاد کنیم ؟

  شروع مدرسه بعد از تابستان طولانی، آغاز یک تغییر قابل توجه در روال زندگی خانواده ها است. برای یک فرد فعال و حرفه ای معمولا در تنظیم حضور در رویدادهای مدرسه، مشق شب، تمرین های ورزشی بچه ها و کار به معنای احتمال تمرکز است.

  شنبه - 28 آذر 1394 مشاهده