درباره ما

وب سایت دیده بان کسب و کار با هدف ایجاد امکان دسترسی مدیران شرکت های ایران، دانشجویان و علاقه مندان به دریافت و  تحلیل انواع گزارش های مدیریتی بازار ایران راه اندازی شده است. تجارب چند ساله نشان داده می دهد که کسب و کارهای در حال تاسیس یا در حال توسعه و شرکت های بزرگ و کوچک برای تهیه آمار و اطلاعات مورد نیاز خود جهت انجام تحلیل های کسب و کار خود با مشکلات زیادی رو به رو هستند. این عدم دسترسی به اطلاعات مورد نیاز گاهی به شکست یا عدم دستیابی به نتایج مورد انتظار می شود، در حالی که در بسیاری از کشورها این اطلاعات به وسیه موسسات مشاوره ای مانند فوربس، هی گروپ، مکنزی و غیره در اختیار شرکت ها و افراد متقاضی قرار می گیرد.

سایت دیده بان کسب و کار با هدف ارائه انواع گزارش های بومی ایرانی، برای صنایع مختلف و معرفی اخبار و گزارش های بین المللی با هدف امکان مقایسه و تحلیل آنها به عموم علاقه مندان راه اندازی شده است تا بتواند سهم کوچکی در موفقیت سازمان ها، شرکت ها و صاحبان کسب و کار و در نتیجه بهبود اقتصاد کشور داشته باشد. تاکنون بخشی از این گزارش های بومی در سایت منتشر شده است و در ماه های آینده نیز گزارشات مشابه در حوزه های منابع انسانی، تحقیقات بازار و غیره منتشر خواهد شد. همچنین بخش هایی برای ارائه اخبار و گزارش های حوزه منابع انسانی، بازاریابی و کارآفرینی و معرفی کتب، مجلات و نشریات علمی اختصاص داده شده است.

امید است مدیران، کارشناسان، فعالان صنایع مختلف، دانشجویان و اساتید ارجمند دانشگاه بتوانند از این سایت به عنوان مرجعی در استخراج اطلاعات مورد نیاز در زمینه مدیریت استفاده نمایند. از تمامی عزیزان صاحب نظر درخواست می شود هر گونه پیشنهاد یا انتقاد خود را جهت بهبود مستمر وب سایت حاضر را با ما در میان گذارند.